Amphenol Aerospace Operations D38999/26KD18JE
D38999/26KD18JE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KD18JE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KD18JE.pdf
Availability of D38999/26KD18JE
QUANTITY
D38999/26KD18JE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KD18JE
Internal Part NumberEIS-D38999/26KD18JE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KD18JE
Related LinksD38999/, D38999/26KD18JE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KD18JE Details Description
Related parts for D38999/26KD18JE
CONN HEADER .100 SINGL STR 5POS datasheet.pdf
IC TRIPLE DRVR/RCVR 16-SOIC datasheet.pdf
CONN RECEPT VERT 60POS 1.27MM datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM CM 14-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 1.62K OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
IC VOLT DETECTOR 2.6V SOT23-3 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
XCEDE LEFT 2PVH 8COL WK datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 16POS DR LOW P datasheet.pdf
IC DDR2 256M 333MHZ 84BGA datasheet.pdf
TRANS 2NPN PREBIAS 0.15W EMT6 datasheet.pdf