Amphenol Aerospace Operations D38999/26KF11BB
D38999/26KF11BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KF11BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 11C 11#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KF11BB.pdf
Availability of D38999/26KF11BB
QUANTITY
D38999/26KF11BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KF11BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26KF11BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KF11BB
Related LinksD38999/, D38999/26KF11BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KF11BB Details Description
Related parts for D38999/26KF11BB
CONN HEADER .100 DUAL STR 26POS datasheet.pdf
RES SMD 11.8 OHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 620PF 150V 1111 datasheet.pdf
RES 1.21K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH SIDE-ROTRY W/ROLL OFF datasheet.pdf
RES 75 OHM 10W 3% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 40.7K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 6.26K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
PWR DOCK MOD SIGNL 24POS R/A SLD datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 250V X7R 0805 datasheet.pdf