Amphenol Aerospace Operations D38999/26KG11AD
D38999/26KG11AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KG11AD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 11C 11#12 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26KG11AD.pdf
Availability of D38999/26KG11AD
QUANTITY
D38999/26KG11AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KG11AD
Internal Part NumberEIS-D38999/26KG11AD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KG11AD
Related LinksD38999/, D38999/26KG11AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KG11AD Details Description
Related parts for D38999/26KG11AD
IC DAC 10BIT QUAD VOUT 48-TSSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .156 EXTEND datasheet.pdf
IC SAMPLE RATE CONV 2CH 48-TQFP datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 1.1GHZ 16QFN datasheet.pdf
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC SMA datasheet.pdf
CAP CER 560PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
BOX ALUM UNPTD 15.91"L X 12.32"W datasheet.pdf
RES 4.53K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 12VDC WIRE datasheet.pdf