Amphenol Aerospace Operations D38999/26KJ24BC
D38999/26KJ24BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KJ24BC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KJ24BC.pdf
Availability of D38999/26KJ24BC
QUANTITY
D38999/26KJ24BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KJ24BC
Internal Part NumberEIS-D38999/26KJ24BC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KJ24BC
Related LinksD38999/, D38999/26KJ24BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KJ24BC Details Description
Related parts for D38999/26KJ24BC
CONN HEADER .100 SINGL R/A 26POS datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.25V SOT23-3 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 1.2-20UNF-2A 4.5V datasheet.pdf
FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM datasheet.pdf
CAP CER 2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
Crystal 24.0000MHz 30ppm 12pF 40 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES SMD 15.8K OHM 0.1% 1/5W 1005 datasheet.pdf
CONN RCPT 48POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf