Amphenol Aerospace Operations D38999/26KJ35BE
D38999/26KJ35BE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KJ35BE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KJ35BE.pdf
Availability of D38999/26KJ35BE
QUANTITY
D38999/26KJ35BE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KJ35BE
Internal Part NumberEIS-D38999/26KJ35BE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KJ35BE
Related LinksD38999/, D38999/26KJ35BE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KJ35BE Details Description
Related parts for D38999/26KJ35BE
SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 125V datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:5 2GHZ 20TSSOP datasheet.pdf
RES MO 1/2W 3.6 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG DUAL 96LFBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 79POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 150W datasheet.pdf
CAP TANT 8.2UF 10% 35V AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V -9V 2W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 61POS CABLE SKT datasheet.pdf