Amphenol Aerospace Operations D38999/26KJ8SA
D38999/26KJ8SA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26KJ8SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 8C 8#8(TWINAX) SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26KJ8SA.pdf
Availability of D38999/26KJ8SA
QUANTITY
D38999/26KJ8SA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26KJ8SA
Internal Part NumberEIS-D38999/26KJ8SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26KJ8SA
Related LinksD38999/, D38999/26KJ8SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26KJ8SA Details Description
Related parts for D38999/26KJ8SA
IC OPAMP GP 8DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 130POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 80LQFP datasheet.pdf
RES 140 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 470K OHM 1/4W 2% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 32KB FLASH 36VTLA datasheet.pdf
DIP CABLE 8POS datasheet.pdf