Amphenol Aerospace Operations D38999/26LC35AA
D38999/26LC35AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26LC35AA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26LC35AA.pdf
Availability of D38999/26LC35AA
QUANTITY
D38999/26LC35AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26LC35AA
Internal Part NumberEIS-D38999/26LC35AA
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26LC35AA
Related LinksD38999/, D38999/26LC35AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26LC35AA Details Description
Related parts for D38999/26LC35AA
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 560PF 500V NP0 1812 datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES 1.15K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 20% 35V AXIAL datasheet.pdf
AMMETER/VOLTMETER 2A/300VDC LED datasheet.pdf