Amphenol Aerospace Operations D38999/26LD19HN-LC
D38999/26LD19HN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26LD19HN-LC
Brief Description
TV 19C 19#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26LD19HN-LC.pdf
Availability of D38999/26LD19HN-LC
QUANTITY
D38999/26LD19HN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26LD19HN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26LD19HN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26LD19HN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26LD19HN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26LD19HN-LC Details Description
Related parts for D38999/26LD19HN-LC
IC REG LDO 2.5V 0.8A TO220-5 datasheet.pdf
FUSE GLASS 125MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
IC RES TEMP-CNTRL 10/10K 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 60.4KOHM 0.05% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DIVIDER BY4 ECL CLK IN 8TSSOP datasheet.pdf
IMPRESS 500M W/XY TABLE datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 15-20 AWG 0.187" (4.75mm) Crimp datasheet.pdf
CONV DC/DC SGL 5V 12A OUT 60W datasheet.pdf
Crystal 25.0000MHz 30ppm 8pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf