Amphenol Aerospace Operations D38999/26LG16JN-LC
D38999/26LG16JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26LG16JN-LC
Brief Description
TV 16C 16#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26LG16JN-LC.pdf
Availability of D38999/26LG16JN-LC
QUANTITY
D38999/26LG16JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26LG16JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26LG16JN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26LG16JN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26LG16JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26LG16JN-LC Details Description
Related parts for D38999/26LG16JN-LC
IC D-TYPE POS TRG DUAL 56SSOP datasheet.pdf
CAP CER 4700PF 50V NP0 1808 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
FUSE CERAMIC 8A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES SMD 215 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 34.8K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
RF SWITCH ICS GAAS datasheet.pdf
FOCAL LENGTH 16 MM C MOUNT LENS datasheet.pdf