Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD15AA
D38999/26MD15AA picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD15AA
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MD15AA.pdf
Availability of D38999/26MD15AA
QUANTITY
D38999/26MD15AA Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD15AA
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD15AA
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD15AA
Related LinksD38999/, D38999/26MD15AA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD15AA Details Description
Related parts for D38999/26MD15AA
DIODE GEN PURP 150V 200MA SOD123 datasheet.pdf
FAN AXIAL 280X80MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
IC ADC 12BIT 250KSPS 28-QSOP datasheet.pdf
TRIAC SENS GATE 400V 0.6A TO92-3 datasheet.pdf
FIXED IND 3.3UH 270MA 1.1 OHM datasheet.pdf
RES 301 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 15VWM 30VC 8SOIC datasheet.pdf
CONN CARDEDGE DL 180POS .050 SMD datasheet.pdf
AC/DC datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 1.4A 252 MOHM SMD datasheet.pdf