Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD15BC
D38999/26MD15BC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD15BC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MD15BC.pdf
Availability of D38999/26MD15BC
QUANTITY
D38999/26MD15BC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD15BC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD15BC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD15BC
Related LinksD38999/, D38999/26MD15BC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD15BC Details Description
Related parts for D38999/26MD15BC
RES SMD 430 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30V 430MA SOT-323 datasheet.pdf
DIODE ZENER 87V 500MW DO35 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 68POS datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X30MM R-TAB datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
IC REG LDO 12V 30MA SOT-89 datasheet.pdf