Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD15PE-LC
D38999/26MD15PE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD15PE-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MD15PE-LC.pdf
Availability of D38999/26MD15PE-LC
QUANTITY
D38999/26MD15PE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD15PE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD15PE-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD15PE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MD15PE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD15PE-LC Details Description
Related parts for D38999/26MD15PE-LC
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .156 EYELET datasheet.pdf
HDR STR SR .100 DP datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 38POS 2MM SMD datasheet.pdf
HDWR DRESS NUT 15/32 datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS BOX MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 470 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 2.32K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 22.1 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf