Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD19SB-LC
D38999/26MD19SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD19SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26MD19SB-LC.pdf
Availability of D38999/26MD19SB-LC
QUANTITY
D38999/26MD19SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD19SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD19SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD19SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MD19SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD19SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MD19SB-LC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 48V datasheet.pdf
BACKSHELL DB15 DIECAST BLK 45DEG datasheet.pdf
IC OPAMP SAMPLE HOLD 2MHZ 14CDIP datasheet.pdf
RES SMD 3.09K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805 datasheet.pdf
CONN PC PIN CIRC 0.080DIA TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W datasheet.pdf
RES 40.2 OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD datasheet.pdf
NETWORK CABLE 8POS M12-CBL datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS INLINE SKT datasheet.pdf