Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD19SD-LC
D38999/26MD19SD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD19SD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26MD19SD-LC.pdf
Availability of D38999/26MD19SD-LC
QUANTITY
D38999/26MD19SD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD19SD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD19SD-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD19SD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MD19SD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD19SD-LC Details Description
Related parts for D38999/26MD19SD-LC
POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
RES SMD 3K OHM 0.25% 1/10W 0603 datasheet.pdf
TRANS PNP DARL 100V 5A TO220FP datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 2.5KV X7R 1812 datasheet.pdf
IC DAC 12BIT R-R SC70-6 datasheet.pdf
RES SMD 15.2K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
IC EMI FILTER 3LINE 8FLIPCHIP datasheet.pdf
RES 1.13K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 191K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 31POS PIN datasheet.pdf
DIODE SBR 50V 5A SMAFLAT datasheet.pdf