Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD35HB-LC
D38999/26MD35HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD35HB-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 37POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MD35HB-LC.pdf
Availability of D38999/26MD35HB-LC
QUANTITY
D38999/26MD35HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD35HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD35HB-LC
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD35HB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MD35HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD35HB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MD35HB-LC
IC BUS TRANSCVR 16BIT 54BGA datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 80KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 32V datasheet.pdf
CABLE 5POS M12 PLUG-SOCKET 6M datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 1.9A 220 MOHM SMD datasheet.pdf
BEAD FERRITE 40 OHM 300MA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
4IN NOM SWIVEL HVY DUTY CASTER:N datasheet.pdf
CARD MARKER VOLTAGE datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB datasheet.pdf
RES SMD 130M OHM 5% 1/4W 1206 datasheet.pdf