Amphenol Aerospace Operations D38999/26MD5AB
D38999/26MD5AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MD5AB
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 5POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MD5AB.pdf
Availability of D38999/26MD5AB
QUANTITY
D38999/26MD5AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MD5AB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MD5AB
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MD5AB
Related LinksD38999/, D38999/26MD5AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MD5AB Details Description
Related parts for D38999/26MD5AB
DIODE SCHOTTKY 150V 6A TO252AA datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 9POS 5.08MM datasheet.pdf
NEST U-DIE SPCL SOLIS FLAG 8AWG datasheet.pdf
RES SMD 27.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
SPACER TUBULAR GEN PURP 0.120" datasheet.pdf
RES 673 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN datasheet.pdf
RES 7.15 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf