Amphenol Aerospace Operations D38999/26ME26AN
D38999/26ME26AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26ME26AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Datasheet Download
D38999/26ME26AN.pdf
Availability of D38999/26ME26AN
QUANTITY
D38999/26ME26AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26ME26AN
Internal Part NumberEIS-D38999/26ME26AN
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26ME26AN
Related LinksD38999/, D38999/26ME26AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26ME26AN Details Description
Related parts for D38999/26ME26AN
IC REG LDO 1.8V 1A 8DFN datasheet.pdf
IC SWIT PWM CM OVP UVLO HV TO3P datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EXTEND datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE datasheet.pdf
CONN EDGEBOARD DUAL 120POS 3A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
MODULE 10D 1:1 SIN SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X25MM L-TAB datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf