Amphenol Aerospace Operations D38999/26MF18SC-LC
D38999/26MF18SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MF18SC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CTV 18C MIXED(TWIN) SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26MF18SC-LC.pdf
Availability of D38999/26MF18SC-LC
QUANTITY
D38999/26MF18SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MF18SC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MF18SC-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MF18SC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MF18SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MF18SC-LC Details Description
Related parts for D38999/26MF18SC-LC
IDC CABLE - MSR60K/MC60G/MCF60K datasheet.pdf
CONN ADAPT SMA JACK TO OSP JACK datasheet.pdf
RES SMD 18.7 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
SENSOR CURRENT XFMR 40A AC datasheet.pdf
CAP FILM 0.18UF 3% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
SLI15 PARALLEL KIT datasheet.pdf
QUICKON PLUG 3+PE-POS datasheet.pdf
TRIMMER 100 OHM 1W HOOK datasheet.pdf
IC MPU MPC85XX 1.333GHZ 783BGA datasheet.pdf
114 dB, 192 kHz 6-channel D/A Converter IC datasheet.pdf