Amphenol Aerospace Operations D38999/26MF32AN
D38999/26MF32AN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MF32AN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MF32AN.pdf
Availability of D38999/26MF32AN
QUANTITY
D38999/26MF32AN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MF32AN
Internal Part NumberEIS-D38999/26MF32AN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MF32AN
Related LinksD38999/, D38999/26MF32AN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MF32AN Details Description
Related parts for D38999/26MF32AN
COND SGNL 35/32 J/K/T/E/N/R/S/B datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
EVAL MODULE FOR TAS3208 datasheet.pdf
MOTOR SERVO AC ABS KEY OS 1KW datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 1% 1/2W AXIAL datasheet.pdf
SINE-WAVE CHOKE 1.5MH 1.7A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 400W datasheet.pdf
CONN PLUG 23POS INLINE SKT RA datasheet.pdf
HD 38999 19C 19#23 SKT RECP datasheet.pdf
TV 55C 55#22D SKT RECP datasheet.pdf
COMPLEMENTARY 30V ENHANCEMENT MODE MOSFET IC datasheet.pdf