Amphenol Aerospace Operations D38999/26MF32HB-LC
D38999/26MF32HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MF32HB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MF32HB-LC.pdf
Availability of D38999/26MF32HB-LC
QUANTITY
D38999/26MF32HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MF32HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MF32HB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MF32HB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MF32HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MF32HB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MF32HB-LC
TERM BLOCK HDR 24POS VERT 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 2 OHM 1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
BAL 26-40LB 6' W/LK W/CAST HSNG datasheet.pdf
RES SMD 78.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 44.2K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
NYLON INSL W/INSULATION GRIP DIS datasheet.pdf
IC TUNER TERR/CATV 40HVQFN datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CLASSIC EARPLUGS datasheet.pdf
RES 2.7K OHM 0.4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IMPACT 4X8 85OHM UNGUIDED RAM 03 datasheet.pdf