Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG11BB
D38999/26MG11BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG11BB
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MG11BB.pdf
Availability of D38999/26MG11BB
QUANTITY
D38999/26MG11BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG11BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG11BB
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG11BB
Related LinksD38999/, D38999/26MG11BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG11BB Details Description
Related parts for D38999/26MG11BB
LED RECT 6X29 PUR GRN DIFF 10PIN datasheet.pdf
SWITCH REED SPST .5A 25-30 A/T datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.2 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Socket 11 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM R-TAB T412 datasheet.pdf
HEATSINK 50X40X12.7MM XCUT T412 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.7V 0.2A SOT23-5 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 15 OHM 16SOIC datasheet.pdf
8POS,AMP MCP2.8,REC HSG,ASSY datasheet.pdf