Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG11BD
D38999/26MG11BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG11BD
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MG11BD.pdf
Availability of D38999/26MG11BD
QUANTITY
D38999/26MG11BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG11BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG11BD
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG11BD
Related LinksD38999/, D38999/26MG11BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG11BD Details Description
Related parts for D38999/26MG11BD
CAP TANT 100UF 25V 10% 2924 datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 66POS datasheet.pdf
RES SMD 3.65K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .125 SQ WW datasheet.pdf
CONN COAX JACK STR 50 OHM SMD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 50 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 4POS datasheet.pdf
RES 69 OHM 2W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC DAC 10-BIT VOUT 16MSOP datasheet.pdf
TERM BLOCK datasheet.pdf
CAP FILM 10UF 5% 850VDC AXIAL datasheet.pdf