Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG39AD
D38999/26MG39AD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG39AD
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MG39AD.pdf
Availability of D38999/26MG39AD
QUANTITY
D38999/26MG39AD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG39AD
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG39AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG39AD
Related LinksD38999/, D38999/26MG39AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG39AD Details Description
Related parts for D38999/26MG39AD
CONN EDGECARD 70POS .100 EXTEND datasheet.pdf
IC DAC 16-BIT V-OUT 14-VQFN datasheet.pdf
IC OPAMP GP 2.25MHZ RRO 14TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 3.3UF 16V X7R 1206 datasheet.pdf
VARISTOR 37V 30A 0603 datasheet.pdf
CAP CER 15PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
CAP CER 1.5UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
LENS FOR NICHIA N119 datasheet.pdf
VARISTOR 200V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE PIN datasheet.pdf
MICRO 15C S 48" YEL JACKP NI datasheet.pdf