Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG39BD
D38999/26MG39BD picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG39BD
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MG39BD.pdf
Availability of D38999/26MG39BD
QUANTITY
D38999/26MG39BD Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG39BD
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG39BD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG39BD
Related LinksD38999/, D38999/26MG39BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG39BD Details Description
Related parts for D38999/26MG39BD
CONN HEADER 5POS 5.08MM STR GOLD datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 2 COIL 302.8UH SMD datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 2.6A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 88POS .156 EYELET datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 600V 30A TO3PN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
GROMMET 0.109" RUBBER BLACK datasheet.pdf