Amphenol Aerospace Operations D38999/26MG39HD-LC
D38999/26MG39HD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MG39HD-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 39POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MG39HD-LC.pdf
Availability of D38999/26MG39HD-LC
QUANTITY
D38999/26MG39HD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MG39HD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MG39HD-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MG39HD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MG39HD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MG39HD-LC Details Description
Related parts for D38999/26MG39HD-LC
JUMPER-H1504TR/A2015W/H1504TR12" datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP datasheet.pdf
VOLTMETER 2VDC LCD PANEL MOUNT datasheet.pdf
DUAL PURPOSE BODY CLIP datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS .100" STACKER datasheet.pdf
POWER SUP MOD 100-120/200-240VAC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
MOD IR RCVR 56KHZ SIDE VW SMD datasheet.pdf
381 TB SOC 2-ROWS WF VER datasheet.pdf
CAP TANT POLY 820UF 6.3V AXIAL datasheet.pdf