Amphenol Aerospace Operations D38999/26MH21AE
D38999/26MH21AE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MH21AE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MH21AE.pdf
Availability of D38999/26MH21AE
QUANTITY
D38999/26MH21AE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MH21AE
Internal Part NumberEIS-D38999/26MH21AE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MH21AE
Related LinksD38999/, D38999/26MH21AE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MH21AE Details Description
Related parts for D38999/26MH21AE
DIODE ZENER 36V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
CONTACT PIN 24-26AWG CRIMP TIN datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
SIDACTOR BI 275V 150A DO214AC datasheet.pdf
RES SMD 2.55K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 30W datasheet.pdf
OSC XO 27.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM R-TAB datasheet.pdf
BRD MNT PRESSURE SENSORS datasheet.pdf
OSC MEMS 22.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
ATTENUATOR 7 DB DC 18GHZ datasheet.pdf