Amphenol Aerospace Operations D38999/26MH21BB
D38999/26MH21BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MH21BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MH21BB.pdf
Availability of D38999/26MH21BB
QUANTITY
D38999/26MH21BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MH21BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MH21BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MH21BB
Related LinksD38999/, D38999/26MH21BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MH21BB Details Description
Related parts for D38999/26MH21BB
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
IC MPU SUPERVISOR CIRCUIT 16SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC 1.5KE datasheet.pdf
LED PRISM 3MM RND LC SQ YLW SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
RES 61.9 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 39NH 450MA 190 MOHM datasheet.pdf
RES 274 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL datasheet.pdf