Amphenol Aerospace Operations D38999/26MH21JB
D38999/26MH21JB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MH21JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MH21JB.pdf
Availability of D38999/26MH21JB
QUANTITY
D38999/26MH21JB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MH21JB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MH21JB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MH21JB
Related LinksD38999/, D38999/26MH21JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MH21JB Details Description
Related parts for D38999/26MH21JB
BOARD TERMINAL TURRET 7POS datasheet.pdf
CAP CER 390PF 1.5KV X7R 1808 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V datasheet.pdf
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO214AB datasheet.pdf
ENCODER KIT 3CH 400CPR 5MM datasheet.pdf
RF EVAL GSX SUPER MODULE datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
CONN SMC JACK R/A 50OHM PCB datasheet.pdf