Amphenol Aerospace Operations D38999/26MH21JN
D38999/26MH21JN picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MH21JN
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 21POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MH21JN.pdf
Availability of D38999/26MH21JN
QUANTITY
D38999/26MH21JN Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MH21JN
Internal Part NumberEIS-D38999/26MH21JN
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MH21JN
Related LinksD38999/, D38999/26MH21JN Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MH21JN Details Description
Related parts for D38999/26MH21JN
IC MCU 8BIT 768B OTP 28SDIP datasheet.pdf
RES SMD 620K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 70A TO-220 datasheet.pdf
RES ARRAY 15 RES 12K OHM 16SOIC datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20SOIC datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 2:12 3GHZ 44MLF datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 100POS JAMNUT PINS datasheet.pdf
HEATSINK DUAL FOR TO-220/247 BLK datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 10% 20V AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 3POS 0.100 T/H datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
OSC VCTCXO 250.000MHZ LVCMOS SMD datasheet.pdf