Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ19JE
D38999/26MJ19JE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ19JE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 19POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ19JE.pdf
Availability of D38999/26MJ19JE
QUANTITY
D38999/26MJ19JE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ19JE
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ19JE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ19JE
Related LinksD38999/, D38999/26MJ19JE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ19JE Details Description
Related parts for D38999/26MJ19JE
CONN HEADR BRKWAY .100 31POS STR datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 3KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.4V 20MA SNT4A datasheet.pdf
IC PRIORITY ENCODER SGL 16DIP datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SSOP datasheet.pdf
NYLON MONO 1/4" BLACK 200' datasheet.pdf
MODULE DDR2 SDRAM 8GB 240FBDIMM datasheet.pdf
RES CHAS MNT 7.15 OHM 1% 10W datasheet.pdf