Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ20SE
D38999/26MJ20SE picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ20SE
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
CTV 30C MIXED SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26MJ20SE.pdf
Availability of D38999/26MJ20SE
QUANTITY
D38999/26MJ20SE Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ20SE
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ20SE
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ20SE
Related LinksD38999/, D38999/26MJ20SE Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ20SE Details Description
Related parts for D38999/26MJ20SE
CONN CABLE CLAMP SZ 12SL/14/14S datasheet.pdf
RES SMD 110K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.6V/2.8V 10MLF datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 144VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 2K FLASH 8SOIC datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONN HEADER 100POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 132W datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 21POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
RES 3.655K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 20POS GOLD datasheet.pdf