Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24BB
D38999/26MJ24BB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24BB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ24BB.pdf
Availability of D38999/26MJ24BB
QUANTITY
D38999/26MJ24BB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24BB
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24BB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24BB
Related LinksD38999/, D38999/26MJ24BB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24BB Details Description
Related parts for D38999/26MJ24BB
IC TXRX W/RS232 28-SSOP datasheet.pdf
RES SMD 261 OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.125W SMD datasheet.pdf
ZFV T-BEAM LIGHT SOURCE datasheet.pdf
RES SMD 150 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES 3.3K OHM 11W 5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HEADER datasheet.pdf
SCREWDRIVER PHILLIPS #3 10.3" datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 1.76A 120 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 13PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf