Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24HA-LC
D38999/26MJ24HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MJ24HA-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ24HA-LC
QUANTITY
D38999/26MJ24HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ24HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ24HA-LC
IC OPAMP DIFF 410MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 96POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
RES SMD 1.96K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 0.012UF 3% 1.6KVDC RAD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
RES 835K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB datasheet.pdf
SENSOR HALL EFFECT datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOT23-3 datasheet.pdf