Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ24JD-LC
D38999/26MJ24JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ24JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 24POS SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ24JD-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ24JD-LC
QUANTITY
D38999/26MJ24JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ24JD-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ24JD-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ24JD-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ24JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ24JD-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ24JD-LC
CONN HEADER 80POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR PWM 16-SOIC datasheet.pdf
SENSOR 1500PSIS 1.2 UNF 5V datasheet.pdf
VARISTOR 504V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
IC TX 315MHZ/390MHZ ASK 24-TQFN datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR XR16M554-B 48QFN datasheet.pdf
CAP FILM 4700PF 10% 630VDC AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
RES SMD 493 OHM 0.1% 3/8W 0603 datasheet.pdf
TX-D RELAY2 FORM C 4.5V datasheet.pdf
M5 3MM PW PNP NO datasheet.pdf
330UF 400V 30X45MM 105C 5000H datasheet.pdf