Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ29HB-LC
D38999/26MJ29HB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ29HB-LC
Brief Description
CONN HSG PLUG STRGHT 29POS PIN
Datasheet Download
D38999/26MJ29HB-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ29HB-LC
QUANTITY
D38999/26MJ29HB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ29HB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ29HB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ29HB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ29HB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ29HB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ29HB-LC
IC 3.3V PLL CLOCK DRIVER 52-TQFP datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 120MHZ RRO 8MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 36PF 150V 0606 datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 700MA SC59-3 datasheet.pdf
BOX ABS ALMOND 9.5"L X 6.34"W datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 8A TO263AB datasheet.pdf
IC PMU PROGR STARTUP 40-QFN datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBE 1/8 BK 25X4' datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL PIN datasheet.pdf