Amphenol Aerospace Operations D38999/26MJ43JB-LC
D38999/26MJ43JB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26MJ43JB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
CONN PLUG 43POS STRGHT W/SKT
Datasheet Download
D38999/26MJ43JB-LC.pdf
Availability of D38999/26MJ43JB-LC
QUANTITY
D38999/26MJ43JB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26MJ43JB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26MJ43JB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26MJ43JB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26MJ43JB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26MJ43JB-LC Details Description
Related parts for D38999/26MJ43JB-LC
HEADER OPEN .030"DIA .600 36POS datasheet.pdf
RES 1.8K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 100POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 400MA DO204 datasheet.pdf
RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 8A 5V datasheet.pdf
IC VREF SERIES 2.048V 6DFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS PIN datasheet.pdf
VINCO ETHERNET MP3 RTC SHIELD datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28QFN datasheet.pdf
RES SMD 76.8 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf