Amphenol Aerospace Operations D38999/26SB35SA-LC
D38999/26SB35SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26SB35SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 13C 13#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26SB35SA-LC.pdf
Availability of D38999/26SB35SA-LC
QUANTITY
D38999/26SB35SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26SB35SA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26SB35SA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26SB35SA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26SB35SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26SB35SA-LC Details Description
Related parts for D38999/26SB35SA-LC
KIT FUSE FAST ACT 3AG UL datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 1.5KV X7R 3640 datasheet.pdf
CONN PLUG 26 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 6POS 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
POWER ENTRY FILTERED 3A SNAP datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 11 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100-LQFP datasheet.pdf
MULTI-TECH WALL SWITCH SENSOR datasheet.pdf
DIODE ZENER 800MW SMF DO219 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf