Amphenol Aerospace Operations D38999/26SG35HA-LC
D38999/26SG35HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26SG35HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 79C 79#22D PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26SG35HA-LC.pdf
Availability of D38999/26SG35HA-LC
QUANTITY
D38999/26SG35HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26SG35HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26SG35HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26SG35HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26SG35HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26SG35HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26SG35HA-LC
MODULE SCR/DIODE 40A 120VAC datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf
CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD datasheet.pdf
CAP CER 1800PF 500V C0G 1206 datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
RES 1.5M OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf