Amphenol Aerospace Operations D38999/26TA98HA-LC
D38999/26TA98HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TA98HA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 3C 3#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TA98HA-LC.pdf
Availability of D38999/26TA98HA-LC
QUANTITY
D38999/26TA98HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TA98HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TA98HA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TA98HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TA98HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TA98HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26TA98HA-LC
IC SWITCH HALL EFFECT UNI SOT23W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 98POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 64POS .125 SQ WW datasheet.pdf
OUTPUT MODULE STD 26MA 5VDC datasheet.pdf
IC ASYNC COMM ELEMENT 80-LQFP datasheet.pdf
RES 5.23K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 226K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
LED XLAMP CXA WHITE datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
KT4 BLACK COVER datasheet.pdf
CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RDL datasheet.pdf