Amphenol Aerospace Operations D38999/26TB99PB
D38999/26TB99PB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TB99PB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 7C 7#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TB99PB.pdf
Availability of D38999/26TB99PB
QUANTITY
D38999/26TB99PB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TB99PB
Internal Part NumberEIS-D38999/26TB99PB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TB99PB
Related LinksD38999/, D38999/26TB99PB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TB99PB Details Description
Related parts for D38999/26TB99PB
CONTACT PIN 24-28AWG CRIMP GOLD datasheet.pdf
RES SMD 8.06KOHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 26POS STRGHT PINS datasheet.pdf
IC ADC 14BIT SER 80MSPS 40-QFN datasheet.pdf
CAP CER 82PF 1KV NP0 1206 datasheet.pdf
HOLDER 4 AA CELL W/9V SNAP FAST datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
CONN HDR 39POS 0.100 T/H TIN datasheet.pdf