Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD15SE-LC
D38999/26TD15SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD15SE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 15C 14#20 1#16 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD15SE-LC.pdf
Availability of D38999/26TD15SE-LC
QUANTITY
D38999/26TD15SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD15SE-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD15SE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD15SE-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD15SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD15SE-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD15SE-LC
DIODE GEN PURP 200V 250MA LLDS datasheet.pdf
CAP CER 560PF 25V C0G 0402 datasheet.pdf
CONN RECEPT 48POS .100 VERT DUAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125 EXTEND datasheet.pdf
SENSOR 200PSIS 1/8 NPT 4-20MA datasheet.pdf
RES 9.31 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 80.6 OHM 1% 10W datasheet.pdf
RES SMD 44.2K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 256KB FLASH 28SOIC datasheet.pdf
USB 2.0 A TO MICRO-USB B CABL 3' datasheet.pdf
RES SMD 806 OHM 1% 1/4W 0603 datasheet.pdf
CAP FILM 1800PF 10% 400VDC RDL datasheet.pdf