Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD18AB
D38999/26TD18AB picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD18AB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD18AB.pdf
Availability of D38999/26TD18AB
QUANTITY
D38999/26TD18AB Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD18AB
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD18AB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD18AB
Related LinksD38999/, D38999/26TD18AB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD18AB Details Description
Related parts for D38999/26TD18AB
CAP FILM 2200PF 20% 250VAC RAD datasheet.pdf
RES SMD 3.9K OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 18UH 1.25A 110 MOHM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO220AA datasheet.pdf
FUSE INDUST .5A 500V CLASS AM datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ DL SYNC 28VQFN datasheet.pdf
CABLE 2COND 16AWG YELLOW 1000' datasheet.pdf
CONN DIN C/2 MALE 32CKT datasheet.pdf
Connector Socket 64 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN LOCKING NUT METAL datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM L-TAB T412 datasheet.pdf
Virtex⑩-E 1.8 V FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf