Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD18HC-LC
D38999/26TD18HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD18HC-LC
Brief Description
TV 18C 18#20 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD18HC-LC.pdf
Availability of D38999/26TD18HC-LC
QUANTITY
D38999/26TD18HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD18HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD18HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD18HC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD18HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD18HC-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD18HC-LC
Connector Receptacle 39 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
FUSE GLASS 10A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
CAP CER 22UF 6.3V X7R 1210 datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS CBL MNT W/SKTS datasheet.pdf
TERM BLOCK RISING CLAMP 15POS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 18 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
REPL LED BULB WHT 6V datasheet.pdf
RES SMD 4.3 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
BIG CHIP LED HB MODULE WHITE datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT SCKT datasheet.pdf