Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD18SB-LC
D38999/26TD18SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD18SB-LC
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD18SB-LC.pdf
Availability of D38999/26TD18SB-LC
QUANTITY
D38999/26TD18SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD18SB-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD18SB-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD18SB-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD18SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD18SB-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD18SB-LC
JUMPER-H1506TR/A3049A/H1504TR 6" datasheet.pdf
IC DIFF BUS TXRX HS LP 8-SOIC datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 650MHZ SC70-5 datasheet.pdf
SWITCH ROLL LEV SPST-NO 0.1A 30V datasheet.pdf
IC OTP 1MBIT 120NS 44PLCC datasheet.pdf
FUSE GLASS 3A 250VAC 125VDC 2AG datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 18POS SKT datasheet.pdf
VARISTOR 940V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
CAP TANT 0.1UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
Connector Socket 7 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CAP FILM 6.8NF 1% 63VDC AXIAL datasheet.pdf