Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD35JN-LC
D38999/26TD35JN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD35JN-LC
Brief Description
TV 37C 37#22D SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD35JN-LC.pdf
Availability of D38999/26TD35JN-LC
QUANTITY
D38999/26TD35JN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD35JN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD35JN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD35JN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD35JN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD35JN-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD35JN-LC
CONN HEADER 7POS 2MM R/A TIN datasheet.pdf
IC FPGA 360 I/O 784FCBGA datasheet.pdf
CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W +/-9VOUT SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
RES 294 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 6POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 196K OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
TVS DIODE 34VWM 61.9VC DO215AB datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 30 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf