Amphenol Aerospace Operations D38999/26TD97HC-LC
D38999/26TD97HC-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TD97HC-LC
Brief Description
TV 12C 8#20 4#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TD97HC-LC.pdf
Availability of D38999/26TD97HC-LC
QUANTITY
D38999/26TD97HC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TD97HC-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TD97HC-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TD97HC-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TD97HC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TD97HC-LC Details Description
Related parts for D38999/26TD97HC-LC
IC BUFF/DVR 3-ST DUAL 20SOIC datasheet.pdf
RES 383K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONDUCTOR ANVIL datasheet.pdf
CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
CUT&POLISH WHEEL 16X1X12" 7A CRS datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 18AWG SLATE 1000' datasheet.pdf
CABLE 3COND 14AWG SHLD 100' datasheet.pdf
6+6 WAY M VERT 3MM TAIL WOJS datasheet.pdf
LABEL datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 30A 80V TO-263AB datasheet.pdf