Amphenol Aerospace Operations D38999/26TF11HA-LC
D38999/26TF11HA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TF11HA-LC
Brief Description
TV 11C 11#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TF11HA-LC.pdf
Availability of D38999/26TF11HA-LC
QUANTITY
D38999/26TF11HA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TF11HA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TF11HA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TF11HA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TF11HA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TF11HA-LC Details Description
Related parts for D38999/26TF11HA-LC
CONN HEADR BRKWAY .100 20POS R/A datasheet.pdf
IC SUPERVISOR MPU 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 430 OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
CONN PLUG 7POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 147K OHM 1206 datasheet.pdf
VARISTOR 6V 50A DISC 5MM datasheet.pdf
CLEAN & STRIP DISC 6X1/4" S XCS datasheet.pdf
CAP CER 8PF 440VAC NP0 RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
TVS DIODE 200VWM 329.2VC AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN datasheet.pdf