Amphenol Aerospace Operations D38999/26TF18PA-LC
D38999/26TF18PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TF18PA-LC
Brief Description
TV 18C MIXED(TWIN) PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TF18PA-LC.pdf
Availability of D38999/26TF18PA-LC
QUANTITY
D38999/26TF18PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TF18PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TF18PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TF18PA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TF18PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TF18PA-LC Details Description
Related parts for D38999/26TF18PA-LC
IC RS232 MLTCH DRVR/RCVR 28TSSOP datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 56K OHM 0804 datasheet.pdf
IC GATE NAND 2CH 2-INP 8-VSSOP datasheet.pdf
CONN MOD JACK 10P10C R/A SHLD datasheet.pdf
RES 1.98K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 30POS SCKT datasheet.pdf
CAP TANT 390UF 10% 6V AXIAL datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.8V SOT23-5 datasheet.pdf
OSC SO 100.000MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
CRYSTAL 25.00 MHZ 16.0PF SMD datasheet.pdf
IC REG LDO PROG 1.5A TO220-5 datasheet.pdf