Amphenol Aerospace Operations D38999/26TF18SN-LC
D38999/26TF18SN-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TF18SN-LC
Brief Description
TV 18C MIXED(TWIN) SKT PLUG
Datasheet Download
D38999/26TF18SN-LC.pdf
Availability of D38999/26TF18SN-LC
QUANTITY
D38999/26TF18SN-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TF18SN-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TF18SN-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TF18SN-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TF18SN-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TF18SN-LC Details Description
Related parts for D38999/26TF18SN-LC
RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 2512 datasheet.pdf
FITTING RA 3 LOVOLT WHITE datasheet.pdf
CAP CER 15PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 9-18VIN +/-15VOUT datasheet.pdf
DIN-POWER CRIMP 2,F, AU2, EINZEL datasheet.pdf
RES 13.7 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T412 datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS INLINE PIN datasheet.pdf
RES SMD 24.9K OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 18POS CABLE PIN datasheet.pdf