Amphenol Aerospace Operations D38999/26TF28PA-LC
D38999/26TF28PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
D38999/26TF28PA-LC
Brief Description
TV 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Datasheet Download
D38999/26TF28PA-LC.pdf
Availability of D38999/26TF28PA-LC
QUANTITY
D38999/26TF28PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of D38999/26TF28PA-LC
Internal Part NumberEIS-D38999/26TF28PA-LC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)D38999/26TF28PA-LC
Related LinksD38999/26, D38999/26TF28PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
D38999/26TF28PA-LC Details Description
Related parts for D38999/26TF28PA-LC
RES SMD 316 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 26A LFPAK datasheet.pdf
CARD EDGE 100PS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
CAP CER 30PF 630V NP0 1206 datasheet.pdf
RES SMD 300 OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
POT 50 OHM 5W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
Crystal 30.0000MHz 30ppm 20pF 30 Ohm 0°C - 50°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 4POS PIN datasheet.pdf